Image

 

Image

ul.Grażyńskiego 71,
43-300 Bielsko Biała

REGON: 072853666

NIP: 5471972544

KRS: 0000155929

Biuro handlowe - Gliwice

 

Image

ul. Nasyp 6 – I Piętro
44-100 Gliwice

Biuro handlowe - Łódź

 

Image

Biurowiec “Urbanica”
ul. Wróblewskiego 18 – Lokal 504
93-578 Łódź

Biuro handlowe - Kraków

 

Image
ul. Petrażyckiego 11 a
30-399 Kraków

CENTRALA – Bielsko-Biała

Dyrektor Generalny

Krzysztof Langer

884 791 394

langer@incobex-elplast.com.pl

Kierownik ds. sprzedaży obudów metalowych i akcesorii

Mateusz Modrzewski

502 172 888

modrzewski@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu Produkcji obudów metalowych

Bogusław Tokarczyk

696 853 985

tokarczyk@incobex-elplast.com.pl

Oferty - Obudowy Metalowe

Joanna Bartkowiak - Specjalista ds. ofertowania obudów metalowych

+48 881 578 237

oferty@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu Produkcji rozdzielnic nN

Andrzej Bednarz

602 134 571

bednarz@incobex-elplast.com.pl

Kierownik rynku energetycznego

Leszek Olejak

507 415 330

olejak@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu  - Wtryskownia – Narzędziownia

Piotr Wójcik

696 851 496

wojcik@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Działu Kontroli Jakości

Dariusz Maleszka

maleszka@incobex-elplast.com.pl

Kierownik Magazynu

Dawid Banaszak

696 853 714

magazyn@incobex-elplast.com.pl

Księgowość

Monika Kowalczyk

512 530 470

kowalczyk@incobex-elplast.com.pl

Zaopatrzenie

Anna Zmiertka - Specjalista ds. zaopatrzenia

+48 733 482 040

zaopatrzenie@incobex-elplast.com.pl

DZIAŁ HANDLOWY

region01
REGION 1

Grzegorz Malach - Małopolskie, Ślaskie, Dolnośląskie, Opolskie

+48 606 933 228

malach@incobex-elplast.com.pl

region02
REGION 2

Aleksander Robaszek – Lubuskie, Zachodniopomorskie

+48 533 508 087

robaszek@incobex-elplast.com.pl

region03
REGION 3

Patryk Miszczak - Wielkopolskie, Łódzkie, Mazowieckie

+48 511 105 971

miszczak@incobex-elplast.com.pl

region-04
REGION 4

Łukasz Bonca – Pomorskie, Kujawsko – Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

+48 519 372 022

bonca@incobex-elplast.com.pl

region05
REGION 5

Tomasz Pytelewski – Małopolskie, Podkarpackie, Świetokrzyskie, Lubelskie

+48 664 487 110

pytelewski@incobex-elplast.com.pl

mapa

 

DZIAŁ OFERTOWANIA

KIEROWNIK DZIAŁU OFERTOWANIA

Tomasz Pajestka

+48 537 669 389

pajestka@incobex-elplast.com.pl

ROZDZIELNICE nN

Artur Sokołowski

+48 512 292 467

sokolowski@incobex-elplast.com.pl

ROZDZIELNICE nN

Bartłomiej Samek

+48 698 725 709

samek@incobex-elplast.com.pl

ROZDZIELNICE nN

Mateusz Kowalik

+48 602 613 897

kowalik@incobex-elplast.com.pl

ROZDZIELNICE SN - ZŁĄCZA KABLOWE SN – STACJE TRANSFORMATOROWE SN

Tomasz Dziedzic

+48 572 351 985

dziedzic@incobex-elplast.com.pl

DZIAŁ EKSPORTU

Export Manager

Magdalena Zahora

+48 516 340 989

zahora@incobex-elplast.com.pl

Export Manager

Lidia Paniw

+48 513 710 755

paniw@incobex-elplast.com.pl